24.5 C
Brno
Pondělí, 15 července, 2024
DomůBydleníDosáhněte úspěchu a harmonie v bydlení

Dosáhněte úspěchu a harmonie v bydlení

Date:

Nenechte si ujít

Jak se zorientovat v půjčkách a vyhnout se jejich nástrahám

Potřeba finančního krytí může nastat u každého. Ať už...

Kupte stylové, dostupné vivo V40 SE a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO

Společnost vivo uvedla na trh stylovou a dostupnou novinku...

Jak na plánování důchodu pro OSVČ

Pro OSVČ je plánování důchodu nezbytnou investicí do vlastní...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...
- Komerční sdělení -časopis

Někdo tomu nevěří, ale stále je více takových, co se pravidly Feng šuej řídí. Číňané odnepaměti nahlíželi na život jako na cyklické projevy okamžiků jin a jang. Dobrých a špatných období. Vytvořily stovky způsobů, které pomáhají zharmonizovat domov, dodat mu pozitivní energii a vibraci, zlepšit osobní i pracovní život, najít si lásku. Nevěříte? Šťastná a nešťastná období, která zažíváme, se odrážejí ve vrstvách aury, kterou jsme obalené…

Zdraví, blaho a úspěchu dosáhnete pomocí pozitivních energií, tvrdí kniha Feng šuej – Harmonie života a bydlení. Její pomocí dosáhnete, abyste se cítili doma dobře, zdravě a šťastně. Určitě víte, že příliš mnoho nábytku brání toku energie. Vybírejte takový nábytek, který má oblé hrany – ostré rohy a hrany by měly být co nejdál od míst, kde často sedáváte či spíte. Pokud se jim už neumíte vyhnout, překryjte je rostlinami nebo dekorativními předměty.

Máte doma knihovnu? Police s knihami by určitě neměly místnost ubíjet, potřebují dýchat a raději udělejte na regálech volné místo pro jiné povznášející předměty jako figurky, vázy, květiny. Díky nim vypadá police s knihami živěji a navíc rozproudí stagnující tok energie.

Feng suej dreamstime
V knize Feng šuej – Harmonie života a bydlení se také dočtete o magii zrcadel či o rostlinách, které vnášejí do domu život: zabraňují ztrátě energie u oken, některé posilují naši auru, další čistí vzduch a zbavují nás škodlivin jako břečťan, zelenec chocholatý či filodendron . Kniha nabízí test, pomocí kterého můžete zjistit, jestli je váš byt bohatý na energii a poté rychle napravíte rušivé vlivy. Naučíte se plánovat a zařizovat bytové prostory nebo svou kancelář.

Kniha Feng šuej – 168 způsobů, jak očistit svůj domov vám zase poradí, jak využít energii předmětů ve vaší domácnosti. Podle autorčiných návodů si ji můžete uklidit nebo zařídit tak, abyste zachovali plynulé proudění energie. Jen tak bude váš domov krásný a plný vitality.

Feng šuej obvykle radí zbavit se starého, které brzdí tok energie – ať už jsou to šaty, časopisy, obrazy nebo dokonce i nádobí. Samozřejmě patří sem zaprášené suvenýry – čím více drobností v bytě stojí, visí nebo leží, tím více ztěžují cestu všemu novému, co přichází do našeho života. Dočtete se o tom v ukázce z knihy Feng šuej – 168 způsobů, jak očistit svůj domov.

Febg shui thinkstock
Dobrá zpráva je, že všichni můžeme energii ovlivňující náš život revitalizovat a znovu ji posílit. Skvělá kniha na téma energie feng šuej a náš život je Feng šuej – 168 cest k úspěchu. Poradí například v tom, jak zvýšit pracovní potenciál a dosáhnout prosperity.

Věděli jste například, že už správné logo firmy je základem? Mistři Feng šuej vám hned řeknou, jestli vaše logo předpovídá úspěch, nebo ne. Stejně důležitá je adresa firmy – například nejhorší umístění firmy je ve slepé uličce na rohu. Ideální adresa má v sobě číslo 8, nejhorší obsahuje čtyřku.

Jak dosáhnout postupu v kariéře? I o tom mluví feng šuej, rovněž o přátelství, sousedských vztazích či lásce. Feng šuej nám může pomoci získat nového partnera, obnovit vztahy, které považujeme za ukončené, posílit vztah, který máme s partnerem či získat nové přátele. Dejte do ložnice nebo na jih obývacího pokoje obrázek pivonií. Umístěte červené svíčky do ložnice a každý večer je alespoň na pár minut zapalte.

Používejte jednu velkou přikrývku namísto dvou malých. Ani byste nevěřili, jak to pomáhá. Pokud máte v ložnici fotky, kde je jediná osoba … nebo sošky jednoho objektu (jedna labuť, kluk bez holčičky, pejsek), odstraňte to. A odstraňte zrcadla, která směřují na postel.


Redakce radí: Ty správné dekorace zútulní váš dům, či byt.


Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek