14 C
Brno
Neděle, 19 května, 2024
DomůBydleníZařiďte si interiér podle nejnovějších trendů

Zařiďte si interiér podle nejnovějších trendů

Date:

Nenechte si ujít

Kupte stylové, dostupné vivo V40 SE a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO

Společnost vivo uvedla na trh stylovou a dostupnou novinku...

Jak na plánování důchodu pro OSVČ

Pro OSVČ je plánování důchodu nezbytnou investicí do vlastní...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Co všechno obnáší vyřízení hypotéky a jak dlouho celý proces trvá?

Pokud se chystáte koupit nemovitost a potřebujete vyřešit její...
- Komerční sdělení -časopis

Moddům v sobě spojuje nejnovější trendy v zařizování v podobě nábytku a doplňků vhodných do všech pokojů. Výhodou je, že nabízí možnost načerpat inspiraci a bezplatně se poradit. V posledních letech je moderní přihlížet kromě praktičnosti, pohodlí a cenové stránky nábytku také k jeho rozmístění. I to totiž může ovlivnit zdraví člověka či celkovou psychickou pohodu.

Novinky a zajímavosti Moddomu:
Ve srovnání s minulými ročníky se mohou návštěvníci těšit na široký sortiment kuchyní. Na veletrhu MODDOM se mohou poradit, jak co nejpraktičtěji využít kuchyňský prostor podle individuálních představ. Vystavovatelé zájemcům na místě vyhotoví vizualizaci nové kuchyně s cenovou nabídkou. Zajímavostí bude také kolekce kovového nábytku. Umělečtí kováři změnili masivní železo na postele, židle, stoly, skříně, zahradní nábytek, ale také bytové doplňky.

Vystava nabytku interiér incheba
Romantické duše najdou pohodu v zákoutích francouzského venkova. Bohatě zdobený styl inspirovaný Provensálskem přinese kompletní kolekci zařízení do všech pokojů včetně drobných doplňků, které každému interiéru dodají pravou domáckou atmosféru. Na své si přijdou i ti, co chtějí své bydlení zkrášlit luxusními kousky. Jeden z vystavovatelů okouzlí návštěvníky výjimečným vybavením koupelen. Umyvadla, vany a doplňky vyrábí z nejkvalitnějšího masivního dřeva. Populární slovenská značka sedacích vaků také přichází v této sezóně s novinkou. Textilní designérka Michaela Bednárová pro ni navrhla moderní povrchové úpravy, které oživí jakýkoli interiér.

Doprovodné akce
Návštěvníky čeká zajímavá novinka. Během celého trvání veletrhu se mohou přijít bezplatně poradit, jak si správně podle principů učení Feng Šuej zařídit prostory, ve kterých bydlí nebo pracují. Orientální filozofie může pozitivně ovlivnit naše zdraví, vztahy, rodinné zázemí, přátelství, kariéru či celkový blahobyt. Připravili jsme modelový byt sestávající z ložnice, dětského pokoje, jídelny a obývacího prostoru, tedy místností, ve kterých členové běžné rodiny tráví většinu času. Pokoje byly navrženy tak, jak by ideálně měly vypadat.

Vystava nabytku interiér incheba
Například jihozápadní směr je sektorem vztahů, a proto je vhodné do něj umístit ložnici. Západ je ideální pro dětský pokoj, neboť patří dětem a plánům do budoucnosti. Sever patří kariéře či životní cestě a je vhodným směrem pro pracovnu. Co ovlivňují ostatní světové směry a jak vytěžit maximum z energií v interiéru, vysvětlí konzultantka Feng Šuej na MODDOMe zcela zdarma. Součástí Moddomu je i výstava prací designérů – účastníků 9. mezinárodního workshopu.

Krásný nábytek ovšem není vše, co dokáže interiér proměnit na útulné a pohodové místo. Výstava ART, která se koná zároveň s veletrhem MODDEM, nabízí široký výběr uměleckých kousků podle nejrůznějšího vkusu a cítění. Zakoupením vstupenky na MODDOM se návštěvníci mohou zapojit do soutěže o hodnotné kusy nábytku.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek