24.5 C
Brno
Pondělí, 15 července, 2024
DomůBydleníInteriérová směnárna: 5 tipů pro přeměnu stěn!

Interiérová směnárna: 5 tipů pro přeměnu stěn!

Date:

Nenechte si ujít

Jak se zorientovat v půjčkách a vyhnout se jejich nástrahám

Potřeba finančního krytí může nastat u každého. Ať už...

Kupte stylové, dostupné vivo V40 SE a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO

Společnost vivo uvedla na trh stylovou a dostupnou novinku...

Jak na plánování důchodu pro OSVČ

Pro OSVČ je plánování důchodu nezbytnou investicí do vlastní...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...
- Komerční sdělení -časopis

Změnili byste něco na zařízení, atmosféře pokoje či bytu? Nemusíte se hned pouštět do celkové rekonstrukce, abyste nudný styl místnosti oživili trochou barvy a aktualizovali zařízení vaší domácnosti.

Přeměna interiéru tapety stěna
Někdy i malá změna ukáže jinou tvář místnosti v novém, neobvyklém světle. Dalších 5 tipů interiérových dekorací zdí vám možná pomůže k realizaci jednoduché přeměny stylu místnosti.

  1. Vymalování určité vybrané části stěny je snad nejjednodušší cestou k přeměně. Pokud je výběr barvy těžký, nejlépe uděláte, pokud si barvu otestujete tak, že ji použijete nejprve na větší kusy papíru a postupně je budete přikládat ke zdi.

Nechte ho tam jeden celý den a vychutnávejte změny odstínů barvy vlivem světla, sledujte její celkový efekt v místnosti. Vyberte silnou barvu z teplé škály, měkčí barvy k uvolněné atmosféře a vyzkoušejte také tapety zajímavých vzorů.

  1. Vyzkoušejte namalovat vzory na zeď šablonou – pruhy, kruhy, vzory textilií, je to opravdu levným a efektním řešením, ke kterému potřebujete samozřejmě velkou dávku kreativity. V každém případě je však tento způsob přeměny levnější investicí než tapety. Je třeba experimentovat s různými technikami, ale i začátečníci mohou dosáhnout rychlé výsledky.
  2. Dekorujte nástěnnými dekoracemi! Zavěste na zeď několik krásných uměleckých děl, nástěnné dekorace. Zkuste na zeď měkké křivky, ty snáze zaujmou diváka.
  3. Zavěste na zeď zrcadlo, a hned proměníte tmavé, úzké prostory v koupelně či předsíni. I větší pokoj se prostřednictvím zrcadla bude jevit světlejší, prostornější. A v simplovaném prostředí bude zrcadlo nápadným zdrojem třpytu, zvláště pokud vyberete zrcadlo s jedinečným rámem.
  4. Zavěste na stěny obrazy! K celkovému dotvoření stylu místnosti dekorujte obrazy, které jsou v souladu s ostatními prvky interiéru. Pokud obrazy zavěsíte skupinově, dosáhnete stejného nebo podobného efektu jako kdybyste část stěny oživili barvou, nasměrujete sem pozornost. Nejlepší kusy nábytku umístěte vždy do této lokality. K neutrální místnosti vybírejte neutrální obrazy, ale ve skutečnosti ať je to cokoli, je podstatné, aby to mělo tu správnou chuť.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek