24.5 C
Brno
Pondělí, 15 července, 2024
DomůRady a NávodyJaké jsou koupelnové trendy?

Jaké jsou koupelnové trendy?

Date:

Nenechte si ujít

Jak se zorientovat v půjčkách a vyhnout se jejich nástrahám

Potřeba finančního krytí může nastat u každého. Ať už...

Kupte stylové, dostupné vivo V40 SE a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO

Společnost vivo uvedla na trh stylovou a dostupnou novinku...

Jak na plánování důchodu pro OSVČ

Pro OSVČ je plánování důchodu nezbytnou investicí do vlastní...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...
- Komerční sdělení -časopis

Téměř pro každého je koupelna místem odpočinku a relaxace, měli bychom se tam cítit příjemně, a pokud fandíte i trendům v koupelně, je zde pár návrhů.

Koupelna návrh koupelny trend
Dvě trendové linie v navrhování koupelen jsou tak protikladné, že si vybere každý. Jeden směr preferuje jednoduchost, strohost barevnosti a rovné linie. Do popředí vycházejí zejména barva šedá a hnědá, a to ve všech svých odstínech. Samozřejmě nehynoucí kombinace černé a bílé je aktuální vždy. Typ materiálu je v tomto případě potlačen, aby naplno vynikl charakter povrchu či struktura. Je to velkolepá hra světla a lesku na velkém kalibrovaném gresu.

Při dostatku místa můžete být extravagantní a pro dokonalou relaxaci zkuste umístit koupelny pohodlné relaxační křeslo, obrazy či kožešiny. Pokud si ale potrpíte na dekoračních prvcích, doplňcích či malých drobnůstech, pocit uspokojení najdete ve druhém směru Zakládá na hravosti ve svěží podobě. Dominují syté barvy, drobné obklady a tapety.

Koupelna návrh koupelny trend
V tomto směru nic nezkazíte pokud použijete mozaiku, nebo vpustíte do vaší koupelny přírodu v podobě květinového dekoru na stěnách. Střídání lesklých a matných povrchů dodá zde správnou tečku vaší koupelně. Je neskutečně mnoho možností, stačí si vybrat, a to tak, abyste se cítili příjemně a idylicky. Jednoduše si splňte svůj sen krásnou, moderní koupelnou.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek