13.2 C
Brno
Neděle, 19 května, 2024
DomůRady a NávodyTrouba, která se sama čistí

Trouba, která se sama čistí

Date:

Nenechte si ujít

Kupte stylové, dostupné vivo V40 SE a vyhrajte zájezd na zápas Česka na EURO

Společnost vivo uvedla na trh stylovou a dostupnou novinku...

Jak na plánování důchodu pro OSVČ

Pro OSVČ je plánování důchodu nezbytnou investicí do vlastní...

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Co všechno obnáší vyřízení hypotéky a jak dlouho celý proces trvá?

Pokud se chystáte koupit nemovitost a potřebujete vyřešit její...
- Komerční sdělení -časopis

Ani vy si nevíte rady, jak vyčistit troubu po dlouhém pečení? Nelámejte si zbytečně hlavu. Značka MORA, která se svou tradicí již 186 let nabízí své spotřebiče českým zákazníkům, přišla s unikátním řešením. Novou funkcí Water system. Ušetříte nejen čas, ale i své ruce.

Značka Mora za svou dlouhou existenci získala při vaření řadu zkušeností. Proto nejlépe ví, co zákazník od výrobku očekává. Při navrhování a výrobě nových sporáků kladla důraz na co nejjednodušší údržbu, praktičnost výrobku a samozřejmě energetickou úsporu. Mezi tyto přednosti samozřejmě patří také ekologické samočištění zanesené trouby.

Sporák si můžete po pečení velmi snadno vyčistit pomocí funkce Water system. Ta funguje na principu odpařování vody. Když se rozhodnete troubu zevnitř vyčistit, stačí, když do pekáče nalijete 0,4 l čisté vody. Pekáč s vodou poté vložíte na dno trouby a termostat nastavíte na 50 -60 °C přibližně na 30 minut.

„Odmočenou“ troubu pak velmi lehce a bez námahy vytřete. Stejně velmi snadno se čistí i sklo na dvířkách. Stačí jej vyjmout, vložit do myčky nádobí a jednoduše nasadit naspat. Také snadno si můžete očistit i těsnění.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek